Spływy kajakowe PZK

>> Turystyczne spływy kajakowe PTTK i PZK w roku 2010 .pdf

  1. 21-24.01.2010 r.
    XIV Ogólnopolski Zimowy Spływ Kajakowy WDA 2010 im. Bolesława Białkowskiego
    Trasa: rzeka Wda, Szlaga - Tleń, 34 km
    Zgłoszenia: Klub Turystów Wodnych CELULOZA, 86-100 Świecie, ul. Kościuszki 17, tel.  0-603 255 530 ,  0-500 237 228 , ktwceluloza@wp.pl
    Komandor Leszek Miesała,
  2. 28-31.01.2010 r.
    XXXI Ogólnopolski Zimowy Spływ Kajakowy BIAŁA DAMA 2010
    Trasa:rzeki: Biała Lądecka, Stronie - Lądek, 10 km, Nysa Kłodzka, Młynów - Bardo, 13 km, zamek w Żelaźnie,
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej PTASI USKOK, 51-317 Wrocław, ul. Bierutowska 57/59, tel.  0-600 883 488 ,
    ptasiuskok@ptasiuskok.pl, www.ptasiuskok.pl
    Komandor Marek Głowacki, mg@warszawa.home.pl
  3. 28-31.01.2010 r.
    XLV Międzynarodowy Zimowy Spływ Kajakowy na Brdzie im. Jerzego Korka
    Trasa: rzeka Brda, Mylof - Piła Młyn, 57 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej PTTK BRACTWO WODNE
    85-137 Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 113/43, tel.  0-667 112 630 , faks (0-52) 373 05 65, krystczerwinska@wp.pl
    Komandor Krystyna Czerwińska
  1. 27-28.02.2010 r.
    V Zimowy Spływ Kajakowy na Nysie Kłodzkiej
    Trasa: rzeka Nysa Kłodzka, Młynów - Topola, 31 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej PTASI USKOK
    50-325 Wrocław, ul. Ledóchowskiego 1/12, tel.  (0-71) 324 51 43 , 793 33 04,  0-609 232 836 , ptasiuskok@ptasiuskok.pl, Komandor Andrzej Piasecki, andrzej.piasecki@pzl-wroclaw.com.pl
  1. 4-7.03.2010 r.
    XX Ogólnopolski Spływ Kajakowy ZIMOWA WEŁNA 2010
    Trasa:rzeki: Wełna, Wągrowiec - Oborniki, 54 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej ZIMORODEK przy Oddziale PTTK w Wągrowcu, 62-100 Wągrowiec, ul. Powstańców Wielkopolskich 28, tel.  0-603 867 907 
    Komandor Jerzy Szociński
  2. 11-14.03.2010 r.
    Targi WIATR I WODA
    Miejsce:
    Centrum EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14
    Zgłoszenia: Murator EXPO, www.wiatriwoda.pl, biuro@wiatriwoda.pl, tel.(0-22) 829 66 80, faks (0-22) 829 66 81 lub 90
  3. 12-14.03.2010 r.
    Rok turystyki wodnej - promocja kajakarstwa wśród dzieci i młodzieży szkolnej
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa
    00-963 Warszawa 81, skr. poczt. 74, imprezy@grupakajaki.pl
  4. 18-21.03.2010 r.
    XVII Ogólnopolski Zimowy Spływ Kajakowy “GWDA 2010”
    Trasa:rzeka Gwda, Grudna - Piła, 48 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul. Mazowiecka 2, tel.  (0-67) 250 22 28 , faks (0-67) 250 21 65, 0-601 337 954
    manicz@poczta.onet.pl, Komandor Zbigniew Manicz
  5. 20.03.2010r.
    IX Zimowy Spływ Kajakowy “Pożegnanie Zimy Oława-Odra 2010”
    Trasa:rzeki Oława i Odra, Siechnice - Wrocław, 16 km
    Zgłoszenia: Wrocławski Klub Wodniaków WIADRUS
    50-106 Wrocław, Rynek-Ratusz 11/12, tel./faks  (0-71) 783 60 02 ,  (0-71) 343 03 44 ,  0-504 028 040 , Komandor Bożena Siczek, bsiczek@wp.pl
  6. 27.03.2010 r.
    IV Spływ Kajakowy “Szpaki szukają wiosny w kajaku”
    Trasa: rzeka Cybina, jez. Swarzędzkie, Maltańskie, 10 km
    Zgłoszenia: UKS 55, 61-065 Poznań, ul. Baraniaka 158, tel.  0-609 661 679 ,  0-605 592 684 , uks55@o2.pl, www.uks55.pl
    Komandor Izabela Dylewska
  7. 4.03-30.05.2010 r.
    Szkoleniówka 2010
    Trasa: rzeki Kaszub (weekendy), wykłady, zajęcia na basenie, kurs pierwszej pomocy
    Zgłoszenia: Studencki Klub Kajakowy MORZKULC, 80-222 Gdańsk,ul. Siedlicka 4, zarzad.morzkulc@gmail.com
    Komandor Łukasz Orzeszyna
  1. 10.04.2010 r.
    VII Ekologiczny Spływ Kajakowy rz. Świder
    Trasa: rzeka Świder,Mlądz - Józefów, 5 km
    Zgłoszenia: Ognisko TKKF “Szczęśliwice”, 03-216 Warszawa, ul. Modlińska 14, tel./faks  (0-22) 857 52 03 ,  0-503 112 576 , tkkf.szczesliwice@wp.pl
    Komandor Zdzisław Kos
  2. 10.04.2010 r.
    V Międzynarodowy Turystyczny Spływ i Wyścig na Brdzie BRDA 2010
    Trasa: rzeka Brda, “Opera Nova” - BrdyUjście, 11 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej ARKA V przy Klubie POW, 89-915 Bydgoszcz, ul. Sułkowskiego 521, tel.  (0-52) 372 18 80 , arkav@wp.pl, Komandor Zbigniew Paraszczuk
  3. 10.04.2010 r.
    XIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy “Otwarcie Sezonu 2010”
    Trasa:Kanały Gdańska, 18 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Kajakowe WODNIAK, 80-958  Gdańsk, ul. Na Ostrowiu 1, tel.  (0-58) 307 11 80  (wtorki 16.00-18.00),  0-503 467 880 ,  0-602 898 763 , faks (0-58) 629 42 98, sk.wodniak@wp.pl,
    Komandor Tomasz Poławski
  4. 16-18.04.2010 r.
    Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych KAJAK EXPO
    Miejsce: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, 80-382 Gdańsk, ul. Beniowskiego 5
    Zgłoszenia: Katarzyna Cieżyńska, tel./faks  (0-58) 554 91 17 , k.ciezynska@mtgsa.com.pl
  5. 17-18.04.2010 r.
    XXVII Mistrzostwa w Kajakarstwie Górskim “AMP Kamienna 2010"
    Miejsce: rzeka Kamienna, Szklarska Poręba
    Zgłoszenia: Akademicki Klub Turystyki Kajakowej BYSTRZE, 30-059 Kraków, ul.
    Reymonta 17, tel.  608 445 575 , klub@bystrze.org, ciosanka@o2.pl,Komandor: Anna Cios
  6. 24-25.04.2010 r.
    IV Spływ Kajakowy "Dla Kasi"
    Trasa: rzeka Strzegomka, Zastruże - Stróża - Bogdaszowice, 38 km
    Zgłoszenia: Wrocławski Klub Wodniaków WIADRUS, 50-106 Wrocław, Rynek-Ratusz 11/12, tel./faks  (0-71) 783 60 02 ,  (0-71) 343 03 44 ,
    0-504 028 040 , bsiczek@wp.pl, Komandor Kazimierz Gorczycki
  7. 29.04-3.05.2009 r.
    XLV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WDA 2010"
    Trasa:rzeka Wda, Borsk - Błędno, 90 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Kajakowe WODNIAK, 80-958 Gdańsk, ul.
    Na Ostrowiu 1, tel.  0-503 467 880 , sk.wodniak@wp.pl, Komandor Ewa Kontrowicz
  8. 30.04-3.05.2010 r.
    XVIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Nysa Kłodzka 2010"
    Trasa:rzeka Nysa Kłodzka, Zabłocie - Topola, 56 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej PTASI USKOK, 50-325 Wrocław, ul. Ledóchowskiego 1/12, tel.  (0-71) 324 51 43 ,  (0-71) 793 33 04 ,  0-609 232 836 , andrzej.piasecki@hydral.com.pl, ptasiuskok@ptasiuskok.pl, www.ptasiuskok.pl
    Komandor Andrzej Piasecki
  9. 30.04-3.05.2010 r.
    XVI Ogólnopolski Spływ Kajakowy rzeką Piławą "Majówka z Sobótką"
    Trasa:rzeka Piława, Liszkowo - Krępsko, 61 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul.
    Mazowiecka 2, tel.  (0-67) 250 22 28 , faks (0-67) 250 21 65, 0-601 337 954, manicz@poczta.onet.pl,
    Komandor Zbigniew Manicz
  10. 30.04-3.05.2009 r.
    XIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Mazowiecka Wiosna 2010"
    Trasa:rzeka Skrwa Pn, Sierpc - Murzynowo, 65 km
    Zgłoszenia: Ognisko TKKF "Szczęśliwice", 03-216 Warszawa, ul. Modlińska 14, tel./faks  (0-22) 857 52 03 ,  0-503 112 576 , tkkf.szczesliwice@wp.pl,
    www.tkkfszczesliwice.waw.pl,Komandor Andrzej Pawlewski
  1. 1-3.05.2010 r.
    Powitanie Bobrów 2010
    Trasa: rzeki Włodawka, Krzemianka, Kołacze-Adamki, Szczęśniki - Adamki, rzeka BUG: Okuninka - Różanka, 36 km
    Zgłoszenia: Komisja Turystyki Kajakowej ZO PTTK Włodawa, 22-200 Włodawa, ul.
    Żołnierzy WiN 25, tel.  (0-82) 572 17 09 , j.tworek4@upcpoczta.pl, Komandor Józef Tworek
  2. 1-3.05.2010 r.
    XI Międzynarodowy Spływ Kajakowy Kanał Augustowski - Niemen
    Trasa:Kanał Augustowski, rzeka Niemen, Rygol - Druskienniki, 98 km
    Zgłoszenia: Augustowskie Towarzystwo Kajakowe, 16-300 Augustów, ul.
    Raginisa 11, tel.  0-606 280 987 , macista@wp.pl, Komandor Maciej Hintertan
  3. 1-9.05.2010 r.
    XVI Kajakowe "Eldorado" - II Czeska Wiosna
    Trasa: rzeka Wełtawa od Wysokiego Brodu
    Zgłoszenia: Towarzystwo Polska-Litwa-Łotwa-Estonia, 02-795 Warszawa, ul. Kazury 10/74, tel.  (0-22) 649 74 92 ,  0-505 981 184 , jankajaki@wp.pl, www.kajel.lap.pl,
    Komandor Katarzyna Kramek-Romanowska
  4. 7-9.05.2010 r.
    XII Ogólnopolski Spływ Kajakowy dla Dzieci Niewidomych i Niedowidzących
    Trasa:rzeka Warta, Poznań - Mściszewo, 23 km
    Zgłoszenia: Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej WARTA,
    60-479 Poznań, ul.
    Strzeszyńska 190, tel./faks  (0-61) 842 23 12 ,  0-602 247 501 ,
    wstirw@warta.poznan.pl, Komandor Marek Truszkowski
  5. 8-30.05.2010 r.
    Kajakiem Rzeszów - Bałtyk, spływ etapowy dla uczczenia 600-lecia Bitwy pod Grunwaldem
    Trasa: Wisłok, San, Wisła, 815 km
    Zgłoszenia: Klub POL Survival PTTK, 35-064 Rzeszów, ul.
    Matejki 2, tel.  (0-17) 863 38 08 , faks (0-17) 850 12 99, 0-607 995 393, pspttk@poczta.onet.pl, Komandor Zygmunt Solarski

  6. 14-16.05.2010 r.
    XL Ogólnopolski Spływ Kajakowy “Skawa-Wisła 2010” im. Mariana Skołyszewskiego
    Trasa:rzeka Skawa, Czartak - Przewóz, 38 km
    Zgłoszenia: Śląski Klub Turystyki Kajakowej NEPTUN Żory, 44-240 Żory, ul.
    Urocza 15, tel.  (0-32) 471 97 79 , slejan@tlen.pl, Komandor Władysław Grabowski
  7. 14-16.05.2010 r.
    VIII Ogólnopolski Cross Kajakowy “O Błękitną Wstęgę Jezior Raduńskich”
    Trasa:kółko Jezior Raduńskich, Wieżyca 34/14 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Turystyki Wodnej BAŁTYK
    81-969 Gdynia, ul.
    Czechosłowacka 3, tel.  783 997 005 , faks  (0-58) 627 18 23,
    scz@stocznia.gdynia.pl, Komandor Elżbieta Piechowska
  8. 15-16.05.2010 r.
    XXIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Powitanie Wiosny" im. Anny Goj
    Trasa:rzeki Widawa, Odra, Kiełczów - Świniary - Wrocław, 40 km
    Zgłoszenia: Wrocławski Klub Wodniaków WIADRUS
    50-106 Wrocław, Rynek-Ratusz 11/12, tel./faks  (0-71) 783 60 02 ,  (0-71) 343 03 44 ,  0-504 028 040 , bsiczek@wp.pl, Komandor Adam Korablewski
  9. 15-16.05.2010 r. .
    I Międzynarodowe Mistrzostwa Mazowsza w Kajak-Polo
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa, 02-954 Warszawa, ul.
    Goplańska 29 m. 132, imprezy@grupakajaki.pl,
    Komandor Piotr Kudlik
  10. 20-23.05.2010 r.
    XIII Spotkanie Miłośników Rzeki Rawki - Rawka 2010
    Trasa:rzeka Rawka, Doleck - Bolimów, 40 km
    Zgłoszenia: Łódzki Klub Kajakowy ALBATROS im. Sławomira Forysiaka przy Oddziale Łódzkim PTTK
    90-301 Łódź, ul. Wigury 12, tel./faks  (0-42) 716 31 83 ,  0-501 403 494 , lucynaijurek@wp.pl, Komandor Jerzy Drygalski
  11. 20-23.05.2010 r.
    XIX Ogólnopolski Spływ Kajakowy rzeką Zgłowiaczką
    Trasa: rzeka Zgłowiączka, Orle - Włocławek, 55 km
    Zgłoszenia:
    Oddział Kujawski PTTK we Włocławku, 87-800 Włocławek, ul. Słowackiego 1A, tel.  (0-54) 232 33 54 , poczta@wloclawek.pttk.pl
    Komandor: Lech Wojciech Krajewski
  12. 21-23.05.2010 r.
    XLV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Prosna 2010"
    Trasa: rzeka Prosna, Przystajnia - Jastrzębniki, 52 km
    Zgłoszenia: Klub Kajakowy PTTK PELIKANY, 63-400 Ostrów Wielkopolski, ul. Starotargowa 5,  (0-62) 736 28 17 , faks (0-62) 736 28 17, info@pelikany.org
    www.pelikany.org, Komandor Sławomir Pluciński
  13. 21-23.05.2010 r.
    XXVII Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Młynareczka 2010"
    Trasa:rzeki Wkra i Narew, Joniec - Modlin, 35 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej PTTK WODNIK, 07-100 Nowy Dwór Maz. ul.
    Zakroczymska 36, tel.  (0-22) 775 33 39 ,  0-604 570 492 , Komandor Tadeusz Łazarczyk
  14. 22-23.05.2010 r.
    Święto Wisły (d. Warszawski Piknik Kajakowy)
    Miejsce: rzeka Wisła, Warszawa, Port Czerniakowski
    Zgłoszenia: Warszawski Akademicki Klub Kajakowy HABAZIE, www.piknik.waw.pl, tel.
    0-602 79 44 46 , piotr@nurt.com.pl
    Komandor Piotr Kaliszek
  15. 28-30.05.2010 r.
    XI Igraszki Morskie 2010
    Trasa: miejsce do ustalenia, surfowanie na morskich falach
    Zgłoszenia: Studencki Klub Kajakowy MORZKULC, 80-222 Gdańsk, ul.
    Siedlicka 4, zarzad.morzkulc@gmail.com,
    Komandor Michał Mikucki
  16. 29.05.2010 r.
    KAJAK i KOMPAS
    Trasa: rzeka Motława, wewnętrzne wody Gdańska, 10 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny ŻABI KRUK
    80-822 Gdańsk, ul.
    Żabi Kruk 15, tel.  (0-58) 305 73 10 , faks (0-58) 341 89 67,
    baboo@tlen.pl, Komandor Przemysław Siudem
  17. 29.05.2010 r.
    VIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Osób Niepełnosprawnych Kraków - Wisła 2010
    Trasa: rzeka Wisła, Tyniec - Kraków, 15 km
    Zgłoszenia: UKS Olimp,30-206 Kraków, ul. Księcia Józefa 24a, tel./faks  (0-12) 427 05 00 , uksolimp1@o2.pl, Komandor Jolanta Kwinta
  18. 29.05.2010 r.
    Maraton Kajakowy Dwumiasta “SŁUPIA 2010”
    Trasa: rzeka Słupia, Słupsk - Ustka, 34 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej NURT 76-270 Ustka, ul.
    Grunwaldzka 35, tel.  (0-59) 814 55 86 , faks (0-59) 814 4769, aniapodrecka@wp.pl
    Komandor Anna Podrecka
  19. 29-30.05.2010 r.
    Wiosna na Rurzycy
    Trasa: rzeki Rurzyca, Gwda, 37 km
    Zgłoszenia: Klub PTTK GWDA przy Oddziale PTTK im. H. Kamińskiego w Pile, 64 920 Piła, ul. Śródmiejska 12/1, tel.  (0-67) 212 44 30 , Piotrowska.Joanna@wp.pl
    Komandor Beata Marek
  20. 29-30.05.2010 r.
    Regaty Kajakowe z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka
    Miejsce: Zalew Borki w Radomiu
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Kajakarzy na rzecz Osób Niepełnosprawnych, 26-600 Radom, ul.
    Osiedlowa 12/5, tel.  (0-48) 366 24 59 ,  0-603 681 363
  21. 29.05-6.06.2010 r.
    XVI Kajakowe "Eldorado" - XIII Nadbałtycka Wiosna
    Trasa: rzeka Vaidawa, Must, Gauja w Estonii i na Łotwie
    Zgłoszenia: Towarzystwo Polska-Litwa-Łotwa-Estonia, 02-795 Warszawa, ul. Kazury 10/74, tel.  (0-22) 649 74 92 ,  0 505 981 184 , jankajaki@wp.pl, www.kajel.lap.pl,
    Komandor Katarzyna Kramek-Romanowska
  22. 30.05-2.06.2010 r.
    XLV Międzynarodowy Spływ Kajakowy na Popradzie
    Trasa:rzeka Poprad, Stara Lubownia - Stary Sącz, 90 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Kajakowej DUNAJEC, 30-206 Kraków, ul. Księcia Józefa 24a, tel./faks  (0-12) 427 16 15 ,  0-506 690 424 ,
    stirk@vp.pl, Komandor Krzysztof Nalepa
  1. 3-5.06.2010 r.
    XIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy Nysa Kłodzka 2010
    Trasa: rzeka Nysa Kłodzka, Kłodzko - Nysa, 67 km
    Zgłoszenia: Wojskowe Koło PTTK Nr 22 SZAROTKA, Klub Garnizonowy w Kłodzku, 57 300 Kłodzko, ul.
    Walecznych 28, tel.  (0-74) 647 84 05 , faks (0-74) 647 84 08,
    kqk@pknet.pl, Komandor Krzysztof Klar
  2. 3-6.06.2010 r.
    LXIX Międzynarodowy Spływ Kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu
    Trasa:rzeka Dunajec, Nowy Targ - Nowy Sącz, 90 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Kajakowej DUNAJEC, 30-206 Kraków, ul. Księcia Józefa 24a, tel./faks  (0-12) 427 16 15 ,  0-667 643 031 ,
    stirk@vp.pl, Komandor Franciszek Malec
  3. 3-6.06.2010 r.
    XLI Spływ Kajakowy im. Janka Vetulaniego na Pilicy
    Trasa: rzeka Pilica, Pilczyca - Trzymorgi, 66 km
    Zgłoszenia: Krakowski Klub Kajakowy PTTK im.
    M. Wańkowicza, 31-033 Kraków, ul. Westerplatte 5, tel.  (0-12) 423 02 87 , maciek.scr@plusnet.pl
  4. 3-6.06.2010 r.
    Rodzinny Spływ Kajakowy „Bliźniacy”
    Trasa: rzeka Wieprz, Krasnystaw – Szczekarków, 112 km
    Zgłoszenia: Klub POL Survival PTTK, 35-064 Rzeszów, ul.
    Matejki 2, tel.  0-512 253 220 ,  0-607 995 393 , faks (0-17) 850 12 99, pspttk@poczta.onet.pl, Komandor Arkadiusz Kopczyk
  5. 10-13.06.2010 r.
    V Ogólnopolski Spływ Kajakowy Pracowników Automatyki, Telekomunikacji i Logistyki PKP
    Trasa: jeziora Raduńskie,
    Zgłoszenia: Kolejowy Klub Wodny 1929, 30-206 Kraków, ul.
    Księcia Józefa 24a, tel.  (0-12) 427 05 00 ,  0-501 786 357 , kkw1929@tlen.pl, Komandor Krzysztof Racułt
  6. 11-13.06.2010 r.
    Regionalny Spływ Kajakowy "Przełomami Wisłoka"
    Trasa:rzeka Wisłok, Frysztak - Rzeszów, 58 km
    Zgłoszenia: Klub POL Survival PTTK, 35-064 Rzeszów, ul.
    Matejki 2, tel.  (0-17) 863 38 08 ,
    0-607 995 393 , faks (0-17) 850 12 99, pspttk@poczta.onet.pl, Komandor Zygmunt Solarski
  7. 12.06.2010 r.   Z M I A N A    T E R M I N U  !
    Piknik Olimpijski – część kajakowa (m.in. turniej piłki kajakowej, pokazy freestyle’u, kajakowy tor przeszkód, wystawa sprzętu i wyposażenia kajakowego)
    Miejsce: Warszawa – Kępa Potocka
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa 00-963 Warszawa 81, skr. poczt.
    74, imprezy@grupakajaki.pl
  8. 12.06.2010 r.
    III Ogólnopolski Integracyjny Spływ Kajakowy Dzieci Niepełnosprawnych
    Trasa:rzeka Wisła, 15 km
    Zgłoszenia: Kolejowy Klub Wodny 1929
    30-206 Kraków, ul.
    Księcia Józefa 24a, tel.  (0-12) 427 05 00 , kkw1929@o2.pl
    Komandor Paweł Racułt
  9. 12.06.2010 r.
    Morski Maraton Kajakowy Trzy Mola
    Trasa: Zatoka Gdańska, 13 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny ŻABI KRUK, 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 15, tel.  (0-58) 305 73 10 , faks (0-58) 341 89 67,
    rzecznik.omik@gmail.com, Komandor Jarosław Wolny
  10. 12.06.2010 r.
    Regaty z okazji Dni Radomia
    Miejsce: Zalew Borki w Radomiu
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Kajakarzy na rzecz Osób Niepełnosprawnych, 26-600 Radom, ul.
    Osiedlowa 12/5, tel.  (0-48) 366 24 59 ,  0-603 681 363
  11. 18-20.06.2010 r.
    Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Smoczych Łodzi
    Miejsce: Kozienice
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa, 02-954 Warszawa, ul.
    Goplańska 29/132, tel.  0-503 365 640 , malinowskit@wp.pl,
    Komandor Tomasz Malinowski
  12. 18-27.06 2010 r.
    Międzynarodowy Spływ Kajakowy “Grunwald 2010”
    Trasa:rzeka Wisła, Kozienice - Wyszogród, 176 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa, 02-954 Warszawa, ul.
    Goplańska 29/132, tel.  0-503 365 640 ,malinowskit@wp.pl, Komandor Tomasz Malinowski
  13. 19-20.06.2010 r.
    VII Międzynarodowy Spływ Wodami Żuław
    Trasa: Krynica Morska - Rybina, 28 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyczny PTTK SZUWAREK, 82-100 Nowy Dwór Gdański,
    ul.
    Warszawska 22, tel.  0-506 170 950 , pttk.szuwarek@gmail.com,
    Komandor Wiesław Olszewski
  14. 24-26.06.2010 r.
    X Jubileuszowy Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2010"
    Trasa:rzeka Wisłoka, Kłodawa gm. Brzyska - Dębica, 60 km
    Zgłoszenia: Kolejowy Klub Wodny 1929, 30-206 Kraków, ul.
    Księcia Józefa 24a, tel.  (0-12) 427 05 00 , kkw1929@tlen.pl, Komandor Krzysztof Racułt
  15. 25-26.06.2010
    XI Długodystansowy Ekstremalny Bieg Inauguracja Lata DEBIL
    Trasa:rzeka Radunia, Stężyca - Gdańsk,100 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny ŻABI KRUK, 80-822 Gdańsk, ul.
    Żabi Kruk 15, tel.  (0-58) 305 73 10 , Komandor Tomasz Woźniak
  16. 25-27.06.2010 r.
    XLIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy “TRZECH ZAPÓR” rzeką Sołą
    Trasa:rzeka Soła, Żywiec - Oświęcim, 45 km
    Zgłoszenia: Ognisko TKKF MOTOR,34-120 Andrychów, ul. Krakowska 140, skr. poczt. 32, tel.  0-696 022 763 ,  (0-33) 870 39 29 , ryszard.jontecz@o2.pl, Komandor Jerzy Pytlewski
  17. 25-27.06.2010 r.
    XV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "GWDA 2010"
    Trasa:rzeka Gwda, Gwda Wielka - Lędyczek, 34 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul.
    Mazowiecka 2, tel.  (0-67) 250 22 28 , faks (0-67) 250 21 65, manicz@poczta.onet.pl
    Komandor Jan Piskorz
  18. 25-27.06.2010 r.
    III Ogólnopolski Cross Kajakowy Memoriał im. Tadeusza Kiwiało
    Trasa: rzeka Pasłęka, Jez. Drużno, rz. Elbląg, Kan. Jagielloński, rz. Nogat, Zal. Wiślany, 60 km
    Zgłoszenia: KTK DRUZNO przy PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej, 82-300 Elbląg, ul.
    Krótka 5, tel./faks  (0-55) 641 12 96 , pttk_elblag@wp.pl
    Komandor Piotr Szustek
  19. 25-27.06.2009 r.
    VII Ogólnopolski Spływ Kajakowy Stowarzyszenia Saperów Polskich
    Trasa: rzeka Wda, Tleń - Świecie, 39 km
    Zgłoszenia: Klub Turystów Wodnych, 86-200 Chełmno, ul.
    Biskupia 16, skr. poczt.19,
    tel.  (0-56) 677 33 26 , ktwchelmno@onet.eu, Komandor Lech Bolt
  20. 25-27.06.2010 r.
    VII Świętojańskie Kajakowanie
    Trasa: rzeki Piława, Gwda, 45 km
    Zgłoszenia: Klub PTTK GWDA przy Oddziale PTTK im. H. Kamińskiego w Pile, 64 920 Piła, ul. Śródmiejska 12/1, tel.  (0-67) 212 44 30 , Piotrowska.Joanna@wp.pl
    Komandor Eugeniusz Piotrowski
  21. 25.06-11.07.2010 r.
    VIII Międzynarodowy Spływ Kajakowy “Odra - rzeka, która łączy” (ECA)
    Trasa:rzeka Odra, Wrocław - Frankfurt n. O. - Szczecin, 510 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej PTASI USKOK, Sportvereinigung Rotation Schwedt, Abteilung Kanu
    50-325 Wrocław, ul. Młodnickiego 24/7, tel.  (0-71) 375 28 86  (do 15:00),  0-605-543-152 ,
    krzysztof.uscinski@wuwr.com.pl, Komandorzy Krzysztof Uściński i Hilmar Schmidt
  22. 26.06-4.07.2010 r.
    XXXI Ogólnopolski Świętojański Spływ Kajakowy rzeką Słupią
    Trasa: Słupia, Sulęczyno - Ustka, 110 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej PTTK BRACTWO WODNE,85-137 Bydgoszcz, ul.
    Leszczyńskiego 113/43, tel.  (0-52) 373 05 65 ,  0-667 112 630 , krystczerwinska@wp.pl, Komandor Krystyna Czerwińska
  23. 28.06-4.07.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Rospudą
    Trasa: rzeka Rospuda, Czarne - Augustów, 74 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 
    biuro@pttklomza.pl, Komandor Jacek Żukowski
  24. 29.06-4.07.2010 r.
    XLI Międzynarodowy Rodzinny Kajakowy Spływ Przyjaźni rzeką Poprad na Trasie Partnerskich Miast Stara Lubownia - Nowy Sącz
    Trasa:rzeka Poprad, Stara Lubownia - Nowy Sącz, 98 km
    Zgłoszenia: Zrzeszenie Sportu Osób Niepełnosprawnych START, 33-300 Nowy Sącz, ul.
    Kościuszki 2, tel.  (0-18) 442 00 30 , faks (0-18) 442 14 02, 0-691 838 324, slezak_s@op.pl, Komandor Stanisław Ślęzak
  25. 30.06-4.07.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Pisą
    Trasa: rzeka Pisa, Pisz - Nowogród, 101 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 
    Komandor Tadeusz Lutrzykowski, biuro@pttklomza.pl
  26. 30.06-10.07.2010 r.
    XI Międzynarodowy Spływ Kajakowy "WARTA TOUR 2010"
    Trasa:rzeka Warta, Odra, Poznań - Szczecin, 270 km
    Zgłoszenia: Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej WARTA,
    60-479 Poznań, ul.
    Strzeszyńska 190, tel./faks  (0-61) 842 23 12 ,  0-602 247 501 ,
    wstirw@warta.poznan.pl, Komandor Krzysztof Michalski
  1. 1-4.07.2010 r.
    IX Ogólnopolski Spływ Kajakowy rzeką Dobrzycą
    Trasa: Rzeka Dobrzyca, Iłowiec - Tarnowo, 45 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul.
    Mazowiecka 2,
    tel.  (0-67) 250 22 28 , faks (0-67) 250 21 65, 0-601 337 954, manicz@poczta.onet.pl
    Komandor Zbigniew Manicz
  2. 1-16.07.2010 r.
    XI Ogólnopolski - VIII Międzynarodowy Spływ Kajakowy Bug 2010 - Nadbużańskie Spotkania na Kresach
    Trasa:rzeka Bug, Dobrotwor (Ukraina) - Dubienka; rzeki: Bug, Rata, Sołokija, Ługa, Huczwa. 271 km
    Zgłoszenia: UKS KIKO przy Szkole Podstawowej Nr 4,22-400 Zamość, ul.
    Zamoyskiego 4, tel.  (0-84) 638 95 00 ,  0-604 476 948 , flaga-kajaki@wp.pl, Komandor Lesław Flaga
  3. 2-11.07.2010 r.
    XXIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy Papierników Brda 2010
    Trasa:rzeki Zbrzyca, Brda, Laska – Sokole Kuźnica, 117
    Zgłoszenia: Klub Turystów Wodnych CELULOZA,86-100 Świecie, ul. Kościuszki 17,
    tel.  0-605 208 983 ,  0-603 255 530 , ktwceluloza@wp.pl, www.ktw-celuloza.pl
    Komandor Grzegorz Miesała
  4. 3-11.07.2010 r.
    XXV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Lubuski Szlak Wodny"
    Trasa:rzeka Obra, Warta, Kopanica - Santok, 140 km
    Zgłoszenia: Towarzystwo Turystyczne CHAPACZ, Koło PTTK “Chapacz”
    65-413 Zielona Góra, ul.
    Tylna 3/2, tel.  (0-68) 327 16 52 ,  0-503 811 929 , chapacz@chapacz.pl,
    www.chapacz.pl, Komandor Waldemar Pieńkowski
  5. 9-18.07.2010 r.
    XX Ogólnopolski Spływ Kajakowy “Krutynia - Jez. Śniardwy - Pisa”
    Trasa: rzeki Krutynia, Pisa, Sorkwity - Nowogród, 201 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 ,
    biuro@pttklomza.pl, Komandor Janusz Kosakowski
  6. 10.07-1.08.2010 r.
    XVI Kajakowe "Eldorado" - I Fińskie Lato
    Trasa: rzeka Kemijoki, Kemihaara - jez. Kemijärvi, rzeka Kitkanjoki do PN Oulanka
    Zgłoszenia: Towarzystwo Polska-Litwa-Łotwa-Estonia, 02-795 Warszawa, ul. Kazury 10/74, tel.  (0-22) 649 74 92 ,  0-505 981 184 , jankajaki@wp.pl, www.kajel.lap.pl
    Komandor Katarzyna Kramek-Romanowska
  7. 11-18.07.2010 r.
    60 Jubileuszowy Spływ Sanem pod Hasłem “600 lecie Bitwy pod Grunwaldem”
    Trasa: Sanok - Przemyśl, 124 km
    Zgłoszenia: Klub POL Survival PTTK, 35-064 Rzeszów, ul.
    Matejki 2, tel.  (0-17) 863 38 08 , faks (0-17) 850 12 99, 0-607 995 393, pspttk@poczta.onet.pl, Komandor Zygmunt Solarski
  8. 14-18.07.2010 r.    Z M I A N A    T E R M I N U  !
    XXXIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Szczecińskie Liście Platanowe 2010"
    Trasa:rzeka Myśla, Myśliborz - Namyśl lub Reczyce.
    Zgłoszenia: Szczeciński Klub Turystyki Kajakowej PŁONIA, 70-415Szczecin, Al. Jana Pawła II 49a, tel.
    (0-91) 434 56 24 , ewap8@wp.pl, Komandor Mirosława Muntowska
  9. 15-18.07.2010 r.
    XII Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Z Husarią po Czernicy"
    Trasa:rzeki Biała i Czernica, Jezierniki - Czarne, 36 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul.
    Mazowiecka 2,tel.  (0-67) 250 22 28 , faks (0-67) 250 21 65, 0-601 337 954, manicz@poczta.onet.pl
    Komandor Jan Piskorz
  10. 16-18.07.2010 r.
    II Ogólnopolski Spływ Kajakowy im. Sławomira Forysiaka “Pilica 2010”
    Trasa: rzeka Pilica, Inowłódz - Tomczyce, 43 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Łódzki Klub Kajakowy ALBATROS
    90-747 Łódź, ul. Płk dr Stanisława Więckowskiego 63/12, tel./faks  (0-42) 716 31 83 ,  0-501 403 494 , lucynaijurek@wp.pl, Komandor Jerzy Drygalski
  11. 17-24.07.2010 r.
    LV Międzynarodowy Spływ Kajakowy im. Marii Okołów-Podhorskiej na Brdzie
    Trasa:rzeka Brda, Nowa Brda - Bydgoszcz, 168 km
    Zgłoszenia: Kujawsko-Pomorski Związek Kajakowy, 85-915 Bydgoszcz, ul. Gdańska 163, tel.  (0-52) 340 01 39 ,  0-509 701 388 ,  0-602 427 273 , kpzkaj@wp.pl, wieslawkruza@wp.pl, Komandor Wiesław Kruża
  12. 17.07-1.08.2010 r.
    XVI Kajakowe "Eldorado" - XVI Nadbałtyckie Lato
    Trasa: rzeka Kreźante, Dubysa, Niemen (Litwa - Żmudź)
    Zgłoszenia: Towarzystwo Polska-Litwa-Łotwa-Estonia, 02-795 Warszawa, ul.
    Kazury 10/74, tel.  (0-22) 855 52 37 ,  0-508 518 361 , maurin@il.waw.pl, www.kajel.lap.pl,
    Komandor Jan Maurin
  13. 17.07-1.08.08.2010 r.
    Drawa Szkoleniowa 2010
    Trasa: Drawa, Czaplinek - Krzyż, rzeki Kokna, Korytnica, Mierzęcka Struga, 265 km
    Zgłoszenia: Studencki Klub Kajakowy MORZKULC, 80-222 Gdańsk, ul.
    Siedlicka 4, drawa.szkoleniowa@pq.gda.pl,
    Komandor Maciej Skarbek
  14. 18-24.07.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Czarną Hańczą
    Trasa: rzeka Czarna Hańcza, jez. Wigry - Augustów, 82 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 ,
    biuro@pttklomza.pl, Komandor Adam Nowicki
  15. 22-25.07.2010 r.
    IX Międzynarodowy Spływ Kajakowy “Radew - Parsęta”
    Trasa:rzeka Radew, Białogórzyno - Karlino, rzeka Parsęta, Karlino - Kołobrzeg, 74 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul.
    Mazowiecka 2, tel.  (0-67) 250 22 28 , faks (0-67) 250 21 65, 0-601 337 954, manicz@poczta.onet.pl
    Komandor Zbigniew Manicz
  16. 22-25.07.2010 r.
    V Ogólnopolski Spływ Kajakowy rzeką Pilicą
    Trasa: Pilica, Przybyszew - Budy Michałowskie - Warka, 40 km
    Zgłoszenia: Klub Kajakowy KOREK Warka, 05-660 Warka, ul.
    Marii Konopnickiej 7, tel.  0-601 388 250 , kk.korek@gazeta.pl, Komandor Agnieszka Gostkowska
  17. 22.07-1.08.2010 r.
    VI Międzynarodowy Spływ Kajakowy DNIESTR 2010 - wycieczka na Huculszczyznę i do Lwowa
    Trasa:rzeka Dniestr, Halicz - Zaleszczyki, 169 km
    Zgłoszenia: UKS KIKO przy Szkole Podstawowej Nr 4, 22-400 Zamość, ul.
    Zamoyskiego 4, tel.  (0-84) 638 95 00 ,  0-604 476 948 , flaga-kajaki@wp.pl, Komandor Lesław Flaga
  18. 23.07-1.08.2010 r.
    Młodzieżowy Spływ JAREM DNIESTRU
    Trasa: rzeka Dniestr, Niżniów Chocim, 249 km
    Zgłoszenia: Klub POL Survival PTTK, 35-064 Rzeszów, ul.
    Matejki 2, tel.  (0-17) 863 38 08 , faks (0-17) 850 12 99, 0-607 995 393, pspttk@poczta.onet.pl, Komandor Zygmunt Solarski
  19. 24-30.07.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Czarną Hańczą
    Trasa:rzeka Czarna Hańcza, Wigry - Augustów, 102 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 ,biuro@pttklomza.pl,
    Komandor Jacek Żukowski
  20. 24-30.07.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Rospudą
    Trasa:rzeka Rospuda, Czarne - Augustów, 74 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 , biuro@pttklomza.pl
    Komandor Tadeusz Lutrzykowski
  21. 24.07-15.08.2010 r.
    XVI Kajakowe "Eldorado" - I Fińskie Lato
    Trasa: rzeka Kemijoki, Kemihaara - jez. Kemijärvi, rzeka Kitkanjoki do PN Oulanka
    Zgłoszenia: Towarzystwo Polska-Litwa-Łotwa-Estonia, 02-795 Warszawa, ul.
    Kazury 10/74, tel.  (0-22) 649 74 92 ,  0-505 981 184 , jankajaki@wp.pl, www.kajel.lap.pl
    Komandor Jan Kramek
  22. 31.07-14.08.2010 r.
    L Jubileuszowy Centralny Spływ Kajakowy PTTK Pojezierzem Brodnickim DRWĘCA-WISŁA
    Trasa:rzeka Drwęca, Wisła, Partęczyny - Chełmno, 270 km
    Zgłoszenia: Klub Turystów Wodnych Chełmno, 86-200 Chełmno, ul.
    Biskupia 16, skr. poczt. 19, tel.  (0-56) 677 33 26 , ktwchelmno@onet.eu,
    Komandor Lech Bolt
  23. 31.07-15.08.2010 r.
    XVI Kajakowe "Eldorado" - XV Nadbałtyckie Lato
    Trasa: rzeka Kreante, Dubysa, Niemen (Litwa - Żmudź)
    Zgłoszenia: Towarzystwo Polska-Litwa-Łotwa-Estonia, 02-795 Warszawa, ul. Kazury 10/74, tel.  (0-22) 672 60 26 ,  0 604 884 747 , cuma12@wp.pl, www.kajel.lap.pl,
    Komandor Barbara Trzpil
  1. 2-8.08.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Czarną Hańczą
    Trasa: rzeka Czarna Hańcza, jez. Wigry - Augustów, 98 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża,
    ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 , biuro@pttklomza.pl
    Komandor Grzegorz Kalinowski
  2. 5-12.08.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy JEGRZNIA - BIEBRZA - NAREW
    Trasa:rzeki Jegrznia, Biebrza i Narew, jez. Dręstwo - Łomża, 140 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 , biuro@pttklomza.pl
    Komandor Janina Kosakowska
  3. 10-15.08.2010 r.
    V Międzynarodowy Integracyjny Spływ Kajakowy Wrocław - Głogów 2010
    Trasa: rzeka Odra, Wały Śl., Lubiąż, Ścinawa, Chobienia i Wietszyce, 131 km
    Zgłoszenia: Wrocławski Integracyjny Klub Kajakowy Osób Niepełnosprawnych KAPOK, 53 326 Wrocław, ul. Buska 2/15, Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne RESURS, 50-950 Wrocław, ul. Wita Stwosza 16,
    tel.
    (0-71) 361 39 89 , tyralherman@gmail.com, bohdan.krakowski@neostrada.pl
    Komandor: Piotr Wójcik
  4. 11-15.08.2010 r.
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy Pisą
    Trasa: rzeka Pisa, Pisz - Nowogród, 101 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny CANOE przy Oddziale PTTK w Łomży, 18-400 Łomża, ul.
    Wojska Polskiego 1, tel.  (0-86) 216 47 18 ,  (0-86) 216 64 42 , biuro@pttklomza.pl
    Komandor Grzegorz Kalinowski
  5. 13-15.08.2010 r.
    XIII Ogólnopolski Maraton Kajakowy ZAPORA ŻUR 2010
    Trasa:rzeka Wda, jezioro Żur
    Zgłoszenia: Klub Turystów Wodnych CELULOZA, 86-100 Świecie, ul. Kościuszki 17, tel.  0-603 255 530 , ktwceluloza@wp.pl, www.ktw-celuloza.pl
    Komandor Leszek Miesała
  6. 13-15.08.2010 r.
    X Jubileuszowy Ogólnopolski Maraton Kajakowy WARTA CHALLENGE
    Trasa: rzeki Warta, Poznań - Sieraków, 100 km
    Zgłoszenia: Wielkopolskie Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Wodnej WARTA, 60-479 Poznań, ul.
    Strzeszyńska 190, tel./faks  (0-61) 842 23 12 
    wstirw@warta.poznan.pl, Komandor Krzysztof Michalski
  7. 14-15.08.2010 r.
    Dwudniowy Spływ Kajakowy z okazji Mistrzostw Świata w Kajakarstwie Klasycznym
    Trasa: rzeka Warta, Poznań - Kiszewo, 50 km
    Zgłoszenia: UKS 55, 61-065 Poznań, ul. Baraniaka 158,
    tel.  0-609 661 679 ,  0-605 592 684 , uks55@o2.pl, www.uks55.pl
    Komandor Izabela Dylewska
  8. 16-21.08.2010 r.
    Międzynarodowy Integracyjny Spływ Kajakowy po Ziemi Lubuskiej
    Kontynuacja spływu organizowanego przez WIKKON KAPOK z Wrocławia (10-15.08.2010 r., poz. 94)
    Trasa: rzeka Odra, Głogów-Krosno Odrzańskie, 122 km
    Zgłoszenia: Towarzystwo Turystyczne CHAPACZ, Koło PTTK CHAPACZ, 65-413 Zielona Góra, ul.
    Tylna 3/2, tel.  (068) 327 16 52 ,  0 503 811 929 , chapacz@chapacz.pl, www.chapacz.pl, Komandor Waldemar Pieńkowski
  9. 16-26.08.2010 r.
    III Wakacyjne Spotkania Kajakowe Młodzieży WASZETA 2010
    Miejsce:jezioro Pluszne, Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZHP “Perkoz”
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa, 00-963 Warszawa 81, skr. poczt.
    74, tel.  0-608 764 226 , imprezy@grupakajaki.pl
    Komandor Anna Siudem-Kopka
  10. 20-22.08.2010 r.
    Jubileusz 35-lecia SKK Morzkulc
    Trasa: rzeki Kaszub, 40 km
    Zgłoszenia: Studencki Klub Kajakowy MORZKULC, 80-222 Gdańsk, ul.
    Siedlicka 4, zarzad.morzkulc@gmail.com,
    Komandor Maciej Skarbek
  11. 25-29.08.2010 r.
    XXXIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy RAWKA 2010
    Trasa:rzeka Rawka, Doleck - Bolimów, 41 km
    Zgłoszenia: Koło PTTK SOSENKA przy Oddziale PTTK “Szaniec”, 96-100 Skierniewice, ul.
    Senatorska 12, tel.  0-509 293 400 ,  0-601 211 762 , info@sosenka-kajaki.pl, Komandor Tadeusz Panak
  12. 27-29.08.2010 r.
    XXXII Ogólnopolski Spływ Kajakowy LUBIANA 2010
    Trasa:kaszubskiejeziora i rzeki, 60 km
    Zgłoszenia: Koło Zakładowe PTTK przy Zakładach Porcelany Stołowej Łubiana SA, 83-407 Łubiana, ul. Zakładowa 1, faks (0-58) 686 37 85, (0-58) 686 37 84 w. 371,  0-694 420 422 , jaszewski.zbigniew@lubiana.pl, zbijasz@interia.pl, Komandor Jarosław Ptaszyński
  13. 27-29.08.2010 r.
    XI Ogólnopolski Spływ Kajakowy im. Tadeusza Nowaka TRZY KORONY
    Trasa:rzeka Dunajec, Sromowce Niżne - Krościenko n. Dunajcem, 21 km
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Turystyki i Rekreacji Kajakowej DUNAJEC, 30-206 Kraków, ul. Księcia Józefa 24a, tel./faks  (0-12) 427 16 15 ,  0-604 404 596 ,
    stirk@vp.pl, Komandor Piotr Zaziąbło
  14. 27-29.08.2010 r.
    XXI Ogólnopolski Spływ Kajakowy RUDA 2010 im. Kazimierza Kalusa
    Trasa:rzeka Ruda, Szczejkowice - Ruda Kozielska, 34 km
    Zgłoszenia: Śląski Klub Turystyki Kajakowej NEPTUN Żory, 44-335 Jastrzębie Zdrój, ul.
    Zielona 41/21, tel.  0-501 694 493 , Komandor Dariusz Grodowczyk
  1. 2-5.09.2010 r.
    "Energia Raduni" - Otwarte Mistrzostwa Polski Instruktorów Kajakarstwa
    Trasa:rzeka Radunia, 20 km
    Zgłoszenia: Klub Wodny ŻABI KRUK, 80-822 Gdańsk, ul. Żabi Kruk 15,, tel.  0-606 717 259 , switekj@gmail.com, www.energiaraduni.org.pl, Komandor Jerzy Świtek
  2. 3-5.09.2010 r.
    X Ogólnopolski Spływ Kajakowy JESIENNA DRAWA
    Trasa:rzeka Drawa, Prostynia - Sitnica, 42 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul.
    Mazowiecka 2,tel.  (0-67) 250 22 28 ,  0-601 337 954 , faks. (0-67) 250 21 65, manicz@poczta.onet.pl
    Komandor Zbigniew Manicz
  3. 4-5.09.2010 r.
    V Ogólnopolskie Regaty Kajakowe
    Miejsce: Zalew w Domaniowie
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Kajakarzy na rzecz Osób Niepełnosprawnych, 26-600 Radom, ul.
    Osiedlowa 12/5, tel.  (0-48) 366 24 59 ,  0-603 681 363
  4. 10-12.09.2010 r.
    Odkrywczy Młodzieżowy Spływ rzekami Szkło i San
    Trasa: Szkło, San, Budzyń - Jarosław, 47 km
    Zgłoszenia: Klub POL Survival PTTK, 35-064 Rzeszów, ul.
    Matejki 2, tel.  (0-17) 863 38 08 , faks (0-17) 850 12 99, 0-607 995 393, pspttk@poczta.onet.pl, Komandor Zygmunt Solarski
  5. 10-12.09.2010 r.
    XIV Ogólnopolski Spływ Kajakowy MAŁA PANEW 2010
    Trasa:rzeka Mała Panew, Krupski Młyn - Zawadzkie - Kolonowskie, 41 km
    Zgłoszenia: Gliwicki Klub Kajakowy WIKING, 44-110 Gliwice, ul.
    Zabrska 41, tel.  (0-32) 231 84 32 ,  0-601 563 841 ,  0-601 563 846 , gkkwiking@poczta.onet.pl, Komandor Dawid Marek
  6. 11-12.09.2010 r.
    V Kajakowy Weekend ze Szpakami
    Trasa: rzeka Warta, Puszczykowo - Czerwonak, 28 km
    Zgłoszenia: UKS 55, 61-065 Poznań, ul. Baraniaka 158,
    tel.  0-609 661 679 ,  0-605 592 684 , uks55@o2.pl, www.uks55.pl, Komandor Izabela Dylewska
  7. 11-12.09.2010 r.
    II Maraton Kajakowy KANAŁ AUGUSTOWSKI BRAMˇ EUROPY
    Trasa:Kanał Augustowski, Płaska - Augustów, 10, 13 i 24 km
    Zgłoszenia: Augustowskie Towarzystwo Kajakowe, 16-300 Augustów, ul.
    Raginisa 11, tel.  0-600 362 782 , pozkaj@wp.pl, Komandor Wojciech Walulik
  8. 16-18.09.2010 r.
    XLI Międzynarodowy Spływ Kajakowy ZŁOTE LIŚCIE
    Trasa:Trasa 1: Jeziora Raduńskie, 36 km, Trasa 2: rzeka Radunia, Ostrzyce - Żukowo, 30 km
    Zgłoszenia: Oddział Zakładowy PTTK przy Stoczni Gdynia SA, 81-155 Gdynia, ul. płk.
    Dąbka 243e/1,  0-692 600 753 , basiaurbanik@wp.pl
    Komandor Łucja Wróbel
  9. 24-26.09.2010 r.
    I Ogólnopolski Spływ Kajakowy Nysą Łużycką
    Trasa: rzeka Nysa Łużycka, Turoszów - Łęknica
    Zgłoszenia: Klub Wodny PTTK Szron, 68-100 Żagań, ul. Kościuszki 39 (Ryszard Dyrkacz), ryszardd3@amorki.pl, rolek58@onet.pl
    Komandor Aleksander Czerwonajcio
  10. 25.09.2010 r.
    XXX Krakowski Maraton Kajakowy WISŁA 2010
    Trasa:rzeka Wisła, Kraków, 25 km
    Zgłoszenia: Kolejowy Klub Wodny 1929
    30-206 Kraków, ul.
    Księcia Józefa 24a, tel.  (0-12) 427 05 00 , kkw1929@tlen.pl
    Komandor Krzysztof Racułt
  11. 25-26.09.2010 r.
    VII Wrocławskie Regaty Kajakowe z okazji 129 rocznicy pierwszych w Europie zawodów kajakowych
    Trasa:rzeka Odra, przystań kajakowa PTTK - Wyspa Słodowa, przystań kajakowa PTTK - Wyspa Opatowicka, 17 km - pętla (sobota)“Wrocław z pokładu kajaka” (niedziela)
    Zgłoszenia: Wrocławski Klub Wodniaków WIADRUS, 50-106 Wrocław, Rynek-Ratusz 11/12,tel./faks  (0-71) 783 60 02 ,  (0-71) 343 03 44 , 0-504 028 040 , bsiczek@wp.pl, Komandor Bożena Siczek
  1. 1-3.10.2010 r.
    IV Ogólnopolskie Spotkania Kajakowe Nauczycieli
    Trasa:Szlak Konwaliowy
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa
    00-963 Warszawa 81, skr. poczt.
    74, tel.  0-607 327 407 ,  0-606 234 548 , wojtib1@wp.pl
    Komandor Wojciech Bigiel
  2. 2-3.10.2010 r.
    XII Ogólnopolski Jesienny POL-ECO Challenger “O Puchar Bobrów 2010
    Trasa:rzeka Liwiec, Stara Wola - Kamieńczyk, 18 km
    Zgłoszenia: Ognisko TKKF SZCZĘŚLIWICE, 03-216 Warszawa, ul. Modlińska 14, tel./faks  (0-22) 857 52 03 ,  0-503 112 576 , tkkf.szczesliwice@wp.pl,www.tkkfszczesliwice.waw.pl, Komandor Andrzej Pawlewski
  3. 8-10.10.2010 r.
    VI Spływ Kajakowy BARWY JESIENI
    Trasa: rzeka Brda, Woziwoda - Nogawica, 35 km
    Zgłoszenia: Klub Turystyki Kajakowej Arka V przy Klubie POW, 89-915 Bydgoszcz, ul.
    Sułkowskiego 521, tel. ( 0-52 372 18 80 ), arkav@wp.pl
    komandor Lech Boczkowski
  4. 15-17.10.2010 r.
    V Ogólnopolski Spływ Kajakowy “Złota Jesień na Rurzycy”
    Trasa: rzeka Rurzyca, Trzebieszki - Krępsko, 27 km
    Zgłoszenia: Pomorski Wojskowy Oddział PTTK, 78-600 Wałcz, ul.
    Mazowiecka 2, tel.  (0-67) 2502228 ,  0-601 337 954 , faks (0-67) 250 2165, manicz@poczta.onet.pl
    Komandor Zbigniew Manicz
  1. 11-14.11.2010 r.
    Ogólnopolska Konferencja Instruktorów Kajakarstwa
    39. Zlot Przodowników Turystyki Kajakowej PTTK
    XIII Biesiada Kajakowa
    Miejsce: do ustalenia
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa, 00-963 Warszawa 81, skr. poczt.
    74, imprezy@grupakajaki.pl
  2. 19-21.11.2010 r.
    XIII Ogólnopolski Spływ Kajakowy KAPUSTNIKI 2010
    Trasa:rzeka Mątawa, Rozgarty - Święte, 14 km
    Zgłoszenia: Klub Turystów Wodnych CELULOZA, 86-100 Świecie, ul. Kościuszki 17, < tel.  0-692 714 320 , ktwceluloza@wp.pl, www.ktw-celuloza.pl
    Komandor Jarosław Piotrowski
  3. 26-28.11.2010 r.
    IV Mistrzostwa Mazowsza we Freestyle’u Kajakowym im. Michała Radka “Fido”
    Zgłoszenia: Warszawski Akademicki Klub Kajakowy HABAZIE,00-631Warszawa, ul. Waryńskiego 12 DS Riwiera, tel.  0-691 031 909 prezes@habazie.waw.pl, Komandor Rafał Gryko
  4. 26-28.11.2010 r.
    III Andrzejkowy Festiwal Kajakowy
    Miejsce: Aquapark Chojnice
    Zgłoszenia: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Kajakarstwa
    00-963 Warszawa 81, skr. poczt.
    74, tel.  (0-52) 562 34 58 ,  0-600 996 457 , kawenik@poczta.onet.pl, Komandor Marek Kawecki
  5. 26-28.11.2010 r.
    VI Imieninowy Spływ Andrzeja i Barbary
    Trasa: rzeka Warta, Pogorzelica - Nowe Miasto n. Wartą, 18 km
    Zgłoszenia: UKS 55, 61-065 Poznań, ul. Baraniaka 158,tel.  0-609 661 679 ,  0-605 592 684 , uks55@o2.pl, www.uks55.pl
    Komandor Izabela Dylewska
  1. 10-11.12.2010 r.
    XXIV Ogólnopolski Barbórkowy Wyścig Kajakowy
    Trasa:Zalew Rybnicki, Stodoły - Orzepowice - Stodoły, 15 km
    Zgłoszenia: Śląski Klub Turystyki Kajakowej NEPTUN Żory, 44-335 Jastrzębie Zdrój, ul.
    Zielona 41/5,tel.  (0-32) 471 97 79 , slejan@tlen.pl,
    Komandor Władysław Grabowski
  2. 11.12.2010 r.
    V Festiwal Filmów Kajakowych KAJAK JAMBOREE
    Miejsce: Klub Filmowy "Żyrafa" - Gdynia
    Zgłoszenia: Klub Wodny ŻABI KRUK, 80-822 Gdańsk, ul.
    Żabi Kruk 15, tel.  (0-58) 305 73 10 , klubfilmowy@op.pl
  3. 17-19.12.2010 r.
    XXXV Urodziny SKK Morzkulc
    Trasa: Kaszuby, 20 km
    Zgłoszenia: Studencki Klub Kajakowy MORZKULC, 80-222 Gdańsk, ul.
    Siedlicka 4, zarzad.morzkulc@gmail.com,
    Komandor Michał Mikucki